FESTIVAL OSMIČKA

13. - 14. 7. 2018

Hudební festival nabízející to nejlepší z české hudební scény v žánrech elektronické hudby, především pak D&B. I letos se můžete těšit na pestrý program, VIP vstupenky atd. 

Pátek 13. 7.

YZOMANDIAS (Logic), MC GEY, NIK TENDO, DECKY, CALIN, MANIAK, PTK, Mladej Moris, Redzed, Black Angelika, Starvin Marvin, Vito, D.A., Yenda, Yeti Mall Ninjas, Central Gang, ATMX 


Sobota 14. 7.
RIDO, KATCHA, BIFIDUS AKTIF, VOLUME PLUS, HUNDREAD, DINO, TONY, Nightrofix, Cinic, Dave, Elmis, Spiritual, Fever, Yuri, Yrduk 

REVIEW Z POSLEDNÍHO ROČNÍKU

V pátek 14. a v sobotu 15. července 2017 se v lovosickém lesoparku Osmička uskutečnil 2. ročník Festivalu Osmička. I přes obavy pořadatelů kvůli nepříznivému počasí se ukázalo, že si tento festival našel své příznivce, kteří ho nezavrhli a i přes deštivý víkend se jich v obou dnech sešlo několik stovek.

Naplánovaný program proběhl dle plánu a vystupující si pochvalovali atmosféru, kterou jim návštěvníci dokázali vytvořit. Organizátoři věří, že další ročník bude opět posunem kupředu, děkují vedení města Lovosice za projevenou důvěru a Kulturnímu středisku Lovoš za poskytnutou podporu, bez které by se neobešli.

Fotografie jsou k dispozici na https://www.festivalosmicka.cz.